R.S. AQUATECH CZ, s.r.o. - paletové nástavce, EUR palety, úprava vody, rework, OSB desky

Paletové nástavce výroba a prodej

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem paletových nástavců na EUR palety. Paletové nástavce - ohrádky na palety jsou využívány především pro snadnou přepravu a uskladnění zboží. Paletové nástavce - boxy se skládají na běžné EUR palety – viz videoukázka a s jejich použitím lze dosáhnout lepší využití úložné plochy palety a vytvořit pevnou dřevěnou bednu v potřebném rozměru, která ochrání přepravované zboží před mechanickým poškozením, prachem a vlhkostí. Paletové nástavce - ohrádky tak plně nahrazují papírové krabice, plechové nebo plastové boxy. Bočnice na europalety najdou využití se najde ve všech odvětvích průmyslu. Dřevěné paletové nástavce vyrobíme ve výšce podle přání zákazníka a to v rozměru 100,200,300,400 mm. Paletové ohrádky mohou být pevné nebo skládací a vyrábíme je i v nestandardních rozměrech včetně palety pouze podle potřeby zákazníka. Na přání též označíme dodávané paletové ohrádky Vaším logem nebo popisem ve Vámi zvolené velikosti písma či obrázku. Paletový nástavec - nástavec europalety vám usnadní přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách.

EUR palety, jednorázové palety, atypické palety - výroba, prodej, výkup

Zabýváme se také výrobou patet - EUR, jednorázových i atypických. Jsme schopni vyrobit přepravní palety i přímo na míru, podle Vašich potřeb. Zajišťujeme také prodej a výkup europalet.

Přepravní bedny

Dalším prvkem naší činnosti je výroba přepravních beden. Přepravní bedny jsou určeny pro přepravu veškerého zboží. Dřevěné bedny mohou být překližkové, dřevotřískové, z Durelisu nebo OSB desky. Jsou obvykle tvořeny přepravními paletami, bočnicemi, víkem a proložkami jednotlivých výrobků k přepravě. Dřevěné přepravní bedny vyrábíme i přímo na míru, dle požadavků zákazníka.

Obalový materiál

V naší nabídce najdete obalový materiál pro bezpečnou přepravu malých, větších i atypických předmětů - přepravní palety a paletové nástavce, přepravní bedny z durelisu nebo dřevotřísky.  Dřevěné přepravní boxy dokonale ochrání vaše výrobky proti poškození nebo ztrátě. Vše i přímo na míru.

OSB desky

Prodej velkoplošného materiálu - OSB a DTDS desek. Naší specializací je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Možnost formátování.

Rework

Další činností naší společnosti je REWORK. Divize Rework je zaměřena na kontrolu, měření a drobné opravy výrobků. Nabízí 100% kontrolu výrobků – přebírání a třídění, výstupní kontrolu včetně balení a přípravu zboží na expedici. Dále provádíme jednoduchou apretaci jako pilování a šábrování otřepů, broušení, vrtání, zprůchodnění předlitých děr, kalibrování závitů, měření, kontrolu tvarů kalibry, strojní práce a další. Všechny tyto činnosti jsou zajištěny našimi pracovníky. Tito pracovníci mohou Vámi objednané práce vykonávat přímo v prostorách Vaší firmy nebo si Vaše zboží po dohodě odvezeme do našich prostor a kontrolu či dohodnuté činnosti provedeme u nás a k Vám dovezeme již zabalené zboží dle Vašeho balícího předpisu připravené k expedici a druhý balík s vyřazenými kusy.

Úprava vody, úpravny vody

Třetím oborem naší činnosti je prodej a montáž elektronických přístrojů na nechemickou úpravu vody. Naše přístroje využívají fyzikální principy úpravy vody pomocí frekvenčně modulovaného dynamického elektromagnetického pole. Toto pole je vytvářeno transformátorem umístěným ve vlastním přístroji (vyžaduje připojení k zásuvce se střídavým napětím) a působícím na potrubí prostřednictvím cívky z izolovaného drátu, který se v předepsaném počtu závitů (dle tvrdosti upravované vody) motá na potrubí. Potrubí se nemusí řezat, montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Spotřeba elektrické energie se u našich přístrojů pohybuje v řádech setin kWh takže v přepočtu desítek Kč za rok.

 

Sklad, výdej zboží a výkup palet

Polní 2a                                             Otevírací doba:
664 41 Troubsko                              Po-Pá: 7:00-15:00 (jiná doba po tel.domluvě)

GPS souřadnice: 49°10'27.1"N, 16°30'17.3"E

AKTUALITY
Vykoupíme použité palety a paletové ohrádky
3.12.2021
Pro větší množství přijedeme. Kontaktuje nás na tel.: 608 776 299
Přepravní bedny
8.11.2021
Potřebujete bezpečeně přepravit, třeba i atypický předmět? Vyrobíme vám přebravní bednu na míru. Info na tel.: 608 776 299
Betonářská překližka
15.10.2021
Voděodolná topolová překližka, určená pro lití betonu, skladem! K odběru ihned, na naší provozovně Trousko.