Paletové nástavce - ohrádky, EUR palety - výroba a prodej, úprava vody, Durelis a OSB desky

Paletové nástavce - ohrádky výroba, prodej a výkup

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem paletových nástavců na EUR palety. Paletové nástavce - ohrádky na palety jsou využívány především pro snadnou přepravu a uskladnění zboží. Paletové nástavce - boxy se skládají na běžné EUR palety – viz videoukázka a s jejich použitím lze dosáhnout lepší využití úložné plochy palety a vytvořit pevnou dřevěnou bednu v potřebném rozměru, která ochrání přepravované zboží před mechanickým poškozením, prachem a vlhkostí. Paletové nástavce - ohrádky tak plně nahrazují papírové krabice, plechové nebo plastové boxy. Bočnice na europalety najdou využití se najde ve všech odvětvích průmyslu. Dřevěné paletové nástavce vyrobíme ve výšce podle přání zákazníka a to v rozměru 100,200,300,400 mm. Paletové ohrádky mohou být pevné nebo skládací a vyrábíme je i v nestandardních rozměrech včetně palety pouze podle potřeby zákazníka. Na přání též označíme dodávané paletové ohrádky Vaším logem nebo popisem ve Vámi zvolené velikosti písma či obrázku. Paletový nástavec - nástavec europalety vám usnadní přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách.

EUR palety, jednorázové palety, atypické palety - výroba, prodej, výkup

Zabýváme se také výrobou patet - EUR, jednorázových i atypických. Jsme schopni vyrobit přepravní palety i přímo na míru, podle Vašich potřeb. Zajišťujeme také prodej a výkup europalet.

Přepravní bedny - výroba na míru

Dalším prvkem naší činnosti je výroba přepravních beden. Přepravní bedny jsou určeny pro přepravu veškerého zboží. Dřevěné bedny mohou být překližkové, dřevotřískové, z Durelisu nebo OSB desky. Jsou obvykle tvořeny přepravními paletami, bočnicemi, víkem a proložkami jednotlivých výrobků k přepravě. Dřevěné přepravní bedny vyrábíme i přímo na míru, dle požadavků zákazníka.

Obalový materiál

V naší nabídce najdete obalový materiál pro bezpečnou přepravu malých, větších i atypických předmětů - přepravní palety a paletové nástavce, přepravní bedny z durelisu nebo dřevotřísky.  Dřevěné přepravní boxy dokonale ochrání vaše výrobky proti poškození nebo ztrátě. Vše i přímo na míru.

OSB desky a Durelis desky prodej a formátování

Prodej plošného deskového materiálu - OSB a DTDS desek. Naší specializací je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Možnost formátování. Možnost odobního odběru Brno - venkov, Troubsko, Polní 2a

Úprava vody, úpravny vody

Třetím oborem naší činnosti je prodej a montáž elektronických přístrojů na nechemickou úpravu vody. Naše přístroje využívají fyzikální principy úpravy vody pomocí frekvenčně modulovaného dynamického elektromagnetického pole. Toto pole je vytvářeno transformátorem umístěným ve vlastním přístroji (vyžaduje připojení k zásuvce se střídavým napětím) a působícím na potrubí prostřednictvím cívky z izolovaného drátu, který se v předepsaném počtu závitů (dle tvrdosti upravované vody) motá na potrubí. Potrubí se nemusí řezat, montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Spotřeba elektrické energie se u našich přístrojů pohybuje v řádech setin kWh takže v přepočtu desítek Kč za rok.

 

Sklad, výdej zboží a výkup palet a ohrádek

Polní 2a                                             Otevírací doba:
664 41 Troubsko                              Po-Pá: 7:00-15:00 (jiná doba po tel.domluvě)

GPS souřadnice: 49°10'27.1"N, 16°30'17.3"E